Šimtmečio dainų šventės dalyviams – padėkos žodžiai

Garliavos bibliotekoje trečiadienį skambėjo padėkos žodžiai Šimtmečio dainų šventėje dalyvavusių kolektyvų meno vadovams, režisieriams, atlikėjams - visiems, prisidėjusiems, kad Kauno rajono balsas suskambėtų visa jėga.

Meras Valerijus Makūnas pasidžiaugė, kad tarp kaimiškų savivaldybių Kauno rajono delegacija buvo pati skaitlingiausia – šventėje dalyvavo 931 dalyvis: 14 folkloro ansamblių, 8 kapelos, 13 šokių kolektyvų, 5 suaugusiųjų ir 3 vaikų chorai, du orkestrai (Garliavos jaunimo ir Babtų „Algupys“), trys saviveikliniai teatrai (Garliavos kultūros ir sporto centro, Liučiūnų lėlių teatras, Vilkijos „Vizija“), Garliavos meno mokyklos liaudies instrumentų ir kanklių ansambliai, kiti kolektyvai.

Į liaudies meno parodą Vilniaus Šv. Jonų bažnyčioje buvo atrinkta daug Kauno rajono menininkų darbų.

„Kauno rajonas garsėja žemės ūkiu, sparčiai besivystančiu verslu, tačiau to neužtenka. Be kultūros, be dvasinio peno gyvenimas būtų bespalvis. Ačiū už tai, kad puoselėjate gražias tradicijas ir teikiate žmonėms džiaugsmo. Mes jumis didžiuojamės!”, – kultūros darbuotojams dėkojo meras.

Ne vienas Kauno rajono saviveiklos kolektyvas yra pasiekęs aukštą meninį lygį ir žinomas tarptautiniu mastu. Tai Neveronių folkloro ansamblis „Viešia“ (vad. Jolanta Balnytė), Domeikavos vaikų folkloro ansamblis „Serbentėlė“ (vad. Daiva Bradauskienė), Batniavos folkloro ansamblis „Karklė“ (vad. Regina Aleknienė), Babtų pučiamųjų orkestras „Algupys“ (vad. Jonas Girnius), Raudondvario folkloro ansamblis „Piliarožė“ (vad. Vilius Marma), Raudondvario mišrus choras „Svajonė“ (vad. Renata Mišeikienė) ir daugelis kitų.

Meras taip pat dėkojo delegacijos vadovėms: Kauno r. Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjai Irenai Marcinkevičienei bei jos pavaduotojai kultūrai Alvyrai Čičinskienei.

Plojimais buvo pasitikta ir šio skyriaus vyr. specialistė Žydra Narbutienė, ji nuoširdžiai rūpinosi, kad atlikėjai būtų skaniai ir sveikai pamaitinti.

Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjos I. Marcinkevičienės padėkos įteiktos ir šventėje talkinusiems Kauno r. visuomenės sveikatos biuro specialistams.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: