„Cascada-HC Garliava SM“ rankininkės – vėl čempionės

Savaitgalį Alytaus arenoje vyko Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurės turnyro finalinio ketverto rungtynės. Dėl LRF taurės kovojo keturi vyrų ir keturi moterų klubai. Šeštadienį vyko pusfinaliai, o sekmadienį finalai.

Kauno rajonui atstovaujanti „Cascada-HC Garliava SM“ komanda šį sezoną neišvengė traumų, tačiau sugebėjo iškovoti Supertaurę, o Lietuvos čempionate laimėjo visas dešimt rungtynių.

Ritos Urnikienės treniruojamas merginas sėkmė lydėjo ir Alytuje. Pusfinalyje įveikusios Vilniaus „Eglę“, finale garliaviškės Kauno „Žalgirio“ komandą sutriuškino rezultatu 36: 24 ir džiaugėsi dar vienu trofėjumi. Įvarčius pelnė: Karolina Sparnauskaitė ir Kamilė Bušaitė po 7, po 6 įmetė Mantė Voskresenskaja ir Maryna Ustilaitė, po 3 pelnė Martyna Vaitkutė ir Greta Burkaitė, Emilė Aglinskaitė - 2 įvarčiai, po 1 įvartį įmetė Nida Jakubauskaitė ir Džoana Šiaučiūnaitė.

Į Alytų kartu su garliavietėmis atvyko ir būrelis gerbėjų su Kauno rajono meru Valerijumi Makūnui ir jo pavaduotoju Pauliumi Visocku priešakyje, tad merginos sulaukė betarpiškų padėkos žodžių, o trenerė Rita Urnikienė – ir gėlių puokštės.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos