Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Mažųjų smalsučių klube 0+ skaitymo įgūdžiai lavinami nuo kūdikystės

Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje nuo balandžio veikia Mažųjų smalsučių klubas 0+. Jis išskirtinis tuo, kad nariai į klubą ne tik ateina, bet ir atropoja.

Klubą įsteigusios bibliotekos darbuotojos – Vaikų centro edukatorė Šarūnė Baltrušaitienė ir bibliotekos dailininkė Greta Duobienė tikisi, kad mažylių draugystė su knyga, prasidėjusi nuo pirmųjų mėnesių, tęsis visą gyvenimą.

Viena iš susitikimo dalių – „Paskaityk man, mama“ – susijusi su knyga. Su mamomis įsitraukdami į bendrą skaitymo veiklą vaikai jaučiasi svarbūs ir ypatingi. Itin smagi susitikimo dalis – kūrybinės veiklos. Kaskart mažieji išbando vis kitokias piešimo technikas, lavina smulkiąją motoriką ir džiaugiasi kūrybine laisve. Nevaržomai kurdami vaikai įvairiausiomis spalvomis nudažo ne tik jiems skirtą popieriaus lapą, bet ir savo drabužius, tad mamos jau suprato, kad puošnios aprangos čia nereikia, juk sakoma, kad vaikai būna arba švarūs, arba laimingi.

Mažųjų smalsučių klube 0+ galioja nerašyta taisyklė – ugdome laisvą, kūrybingą, gebančią bendrauti su bendraamžiais ir išreikšti save žodžiu ir kūryba asmenybę. Tad susitikimų metu ne tik skaitome, bet ir dainuojame, piešiame, žaidžiame, daug bendraujame ir dovanojame vieni kitiems gerą nuotaiką!

Klubo susitikimai vyksta kiekvieną antrą ir ketvirtą mėnesio antradienį 10.30 val. Kaskart laukiame ir naujų narių, kurių amžius nuo 10 mėnesių iki 4 metų. Iki susitikimo bibliotekoje!

Daugiau informacijos apie Mažųjų smalsučių klubo 0+ veiklą ir kitus bibliotekoje organizuojamus renginius sužinosite adresu www.krsvbiblioteka.lt ir pamėgę mūsų bibliotekos puslapį „Facebook“ paskyroje Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų centras.

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkės Š. Baltrušaitienė ir R. Vasauskaitė

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: