Baigtas įgyvendinti projektas „Kauno rajono Ežerėlio miesto atnaujinimas“

Baigtas įgyvendinti Kauno rajono savivaldybės administracijos projektas „Kauno rajono Ežerėlio miesto atnaujinimas“ (Nr. 08.2.1-CPVA-R-908-21-0003) pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonę Nr. 08.2.1-CPVA-R-908 „Kaimo gyvenamųjų vietovių atnaujinimas“.

Projekto tikslas – prisidėti prie gyvenimo kokybės ir aplinkos gerinimo Ežerėlio mieste.

Projekto metu sukurta ir atnaujinta patraukli Ežerėlio miesto viešoji infrastruktūra, pritaikyta lankytojams ir vietos bendruomenei, pagerinant gyvenimo kokybę. Projekto metu buvo atnaujinta: Kauno ir Liepų gatvių šaligatviai; sutvarkyti daugiabučių gyvenamųjų namų kiemai (prie Miško g. 36, 36A, Kauno g. 31A, 31B, Miško g. 38, 38A); įrengta moderni vaikų žaidimo aikštelė prie daugiabučio namo Miško g. 36; sutvarkytas sporto aikštynas Kauno g. 19 (įrengta futbolo aikštelė, bėgimo takai, universali žaidimų aikštelė, tinklinio aikštelė ir kt.). Taip pat įrengtos naujos treniruoklių aikštelės.

Tuo tikslu 2018 m. sausio 4 d. buvo pasirašyta iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto sutartis su VšĮ Centrine projektų valdymo agentūra. Projektui įgyvendinti buvo skirtos Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšos.

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: