Mokslo ir žinių dieną Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje – interaktyvios pramogos ir nuotaikingos komiksų kūrimo dirbtuvėlės!

Rugsėjo 3-iąją, Mokslo ir žinių dieną, Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojai didelius ir mažus kvietė į kupiną interaktyvių pramogų popietę bibliotekoje. Šventės dalyvių laukė nuotaikingos komiksų kūrimo dirbtuvėlės ir netikėtumų kupina pažintis su dronais bei virtualia realybe.

Puikiai nusiteikusius popietės dalyvius, norinčius kurti netikėčiausias istorijas, bibliotekos dailininkė Greta Duobienė supažindino su komiksų kūrimo technika. Vaikai kūrė smagias istorijas, kurias popieriaus lape iškalbingai pasakojo vaizdiniai. Bendraudami ir pasitardami kūrybingi moksleiviai į kūrybines dirbtuvėles įtraukė ir tėvelius.

Informacinėmis technologijomis besidomintys renginio dalyviai bibliotekos kiemelyje išbandė tik šią vasarą bibliotekoje atsiradusius ketursparnius skraidūnus dronus. Viešosios bibliotekos edukatoriaus S. Lipinsko padedami, jaunieji bičiuliai mokėsi valdyti droną, siekdami kuo aukščiau jį pakelti ir išlaikyti ore.

Aktyvius, energijos nestokojančius šventės dalyvius sudomino ir interaktyvios pramogos su virtualios realybės akiniais: boulingas, slidinėjimas, nardymas ir kt. Užsidėję akinius moksleiviai „keliavo“ po įvairias saulės sistemos planetas, žvalgėsi po žvaigždynus, lankė žymius pasaulio muziejus ir netgi pabuvojo Rio de Žaneire bei kitose egzotikos kupinose pasaulio vietovėse.

Gera žinia tiems, kurie į bibliotekoje vykusią popietę atvykti negalėjo. Visą rugsėjį antradieniais Viešojoje bibliotekoje vyksta edukacinės valandėlės su virtualios realybės akiniais, ketursparnių dronų pilotavimo ir programavimo veiklos, o kas antrą antradienį bibliotekoje renkasi komiksų kūrėjai.

Ir tai dar ne viskas, ką galite išbandyti bibliotekoje!

Knygų mylėtojai laukiami garsiniuose skaitymuose, kuriuos lydi konkursai ir nuotaikingos kūrybinės dirbtuvėlės, o mėgstantys žaisti stalo žaidimus laisvą laiką puikiai praleis dalyvaudami stalo žaidimų popietėse.

Pačius mažiausius bibliotekos lankytojus su tėveliais kviečiame į bibliotekoje Vaikų centre veikiantį Mažųjų smalsučių klubą. Drąsių, aktyvių ir veržlių moksleivių, besidominčių programavimu ir robotais, laukiame Lego robotikos pamokose, kuriose išmoksite ne tik konstruoti, bet ir programuoti robotus. Robotikos pamokoms vadovaujančio Vytauto Didžiojo universiteto dėstytojo Š. Ašmanto teigimu, taikant informacines technologijas mokymasis tampa patrauklesnis ir patiems besimokantiesiems, nes dirbama su realiomis priemonėmis, kurios padeda lengviau įsisavinti teorines žinias.

Bibliotekoje visuomet laukiamas kiekvienas. Didesnes lankytojų grupes kviečiame rugsėjį registruotis grupinei ekskursijai po biblioteką.

Daugiau informacijos apie bibliotekoje organizuojamus renginius sužinosite interneto adresu www.krsvbiblioteka.lt ir pamėgę mūsų bibliotekos puslapį „Facebook“ paskyroje – Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų centras.

 Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyr. bibliotekinink R. Vasauskaitė

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: