Ar manote, kad jūsų seniūnija saugi? Balsuokite!

Gruodžio mėnesį visuomenei buvo pristatyta 2005-2015 m. Viešojo saugumo situacijos ataskaita. Kadenciją baigęs Vidaus reikalų ministras Tomas Žilinskas pabrėžė, kad stipriai išaugo saugiai  besijaučiančių žmonių skaičius (nuo 47 iki 79 proc.), gerai kriminogeninę situaciją vertinančių (nuo 29 iki 63 proc.) ir manančių, kad rizika tapti nusikaltimo auka maža (nuo 40 iki 67 proc.), gyventojų dalis. Tai yra vieni geriausių rodiklių per pastarąjį dešimtmetį. Gerėjančią statistiką lemia ne tik policijos darbas, bet ir visuomeniški piliečiai, sparčiai kuriamos saugios kaimynystės.

Šiuo metu Kauno rajono teritorijoje veikia daugiau nei šimtas saugios kaimynystės grupių, vienijančios apie 2 tūkst. gyventojų. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno rajono policijos komisariato viršininko Aleksejaus Chramino teigimu, saugi kaimynystė – tai bendras policijos, seniūnijos, bendruomenės, ten dirbančios saugos tarnybos, ir visuomeninės organizacijos projektas. Programos sėkmę tik iki 20 proc. lemia policijos ar kitų jėgos struktūrų veikla, o kitus 80 proc. – bendruomenės narių aktyvumas.

Planuojantis metų darbus policijos atstovai kreipiasi į visuomenę. Paspaudę po tekstu esančią nuorodą galėsite balsuoti ir įvertinti saugumą kiekvienoje seniūnijoje. Balsavimas vyksta iki sausio 10 d. Susumavus apklausos rezultatus bus matoma kurių seniūnijų gyventojai jaučiasi saugiausi, o kuriose Kauno rajono vietose situaciją reikėtų gerinti. 

Spauskite čia http://apklausa.lt/f/tavo-saugiausia-kauno-rajono-seniunija-2016-xv2cgsn/answers/new.fullpage

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: