Aktyvus Kauno rajono jaunimas aptarė veiklas ir varžėsi boulingo turnyre

Kovo 4-osio popietę Kauno rajono jaunųjų lyderių asociacija pakvietė jaunimą į jau tradicija tapusį trečius metus iš eilės organizuojamą boulingo turnyrą. Jame dalyvavo per 100 žmonių iš įvairių Kauno rajono vietovių.

Kauno rajono jaunimą pasveikino Seimo narė Raminta Popovienė ir Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, vicemeras Paulius Visockas, Kauno rajono savivaldybės administracijos direktorius Antanas Nesteckis ir kiti svečiai. „Mokslo kavinės“ veiklą pristatė direktorė Irena Kubiliūtė Vedeikienė.

Kauno rajono jaunųjų lyderių asociacijos pirmininkas Laurynas Dilys pristatė 2016 metų veiklą ir planuojamus 2017 m. darbus. Asociacijos pirmininkas džiaugėsi, kad jaunieji Kauno rajono lyderiai vykdė patrauklias jaunimui  reikalingas veiklas ir užmezgė stiprius bendradarbiavimo ryšius su aukštosiomis mokyklomis Kauno regione – Kauno technologijos universitetu, Aleksandro Stulginskio universitetu, Lietuvos sporto universitetu.

2016 m., jau antrą kartą, buvo organizuojamos orientacinės edukacinės varžybos „Apuokas 2016“, kuriose specialiosios tarnybos – greitoji medicinos pagalba, policija, kariškiai, pateikė užduotis varžybų dalyviams ir mokė, kaip elgtis kritinėse situacijose.

Jaunieji lyderiai prisidėjo prie projekto „Kauno rajono gyventojų fizinio aktyvumo skatinimas naudojant informacines technologijas“.

Taip pat – organizuojant Aleksandro Stulginskio universiteto ir Kauno rajono jaunųjų lyderių stovyklą, susitikimą su versliomis moterimis – desertų butiką įkūrusiomis Laura Normantiene ir Ekaterina Buldakova.

Iniciatyvos skatinti jaunimo fizinį aktyvumą ėmėsi Garliavos sporto ir kultūros centro direktorius Marius Norvaiša. Jis kuravo iš sveikatos fondo laimėto projekto įgyvendinimą ir inicijavo tinklinio aikštelių įrengimą Domeikavoje ir Vandžiogaloje bei organizavo tinklinio turnyrus. Tinklinio aikštelės ankstesniais metais jau įrengtos Neveronyse ir Garliavoje.

Aktyvus organizacijos narys Dalius Balčiūnas organizavo užsiėmimų ciklą „Petraukos kitaip“. Jų metu Kauno rajono ugdymo įstaigų 2 klasių mokiniams buvo siūloma atsisakyti žaidimų išmaniaisiais telefonais, keičiant juios veikla, formuojančia sveikos gyvensenos įgūdžius. Vyresniųjų klasių mokiniams ir jaunimui buvo surengti mokymai „Kurk savo karjerą šiandien“. Jų metu Kauno technologijos universiteto Karjeros ir ugdymo centro vadovė mokė tinkamai parengti savo gyvenimo aprašymą (CV), motyvacinį laišką, pasiekti norimų rezultatų darbo pokalbyje  bei ugdyti savęs pristatymo kompetencijas.

Kauno rajono jaunųjų lyderių sociacijos valdybai priklauso asociacijos pirmininkas Laurynas Dilys, Garliavos sporto ir kultūros centro direktorius Marius Norvaiša, Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Emilė Kaminskaitė – Sutkuvienė, Kauno rajono socialinių paslaugų centro direktorė Lina Čapienė, Raudondvario dvaro direktorė Snieguolė Navickienė.

Organizacijoje  aktyviai ir noriai veikia ir kiti nariai: Kauno rajono savivaldybės tarybos narys ir Jaunimo reikalų ir sporto komiteto pirmininkas Vytenis Vitkauskas, Kauno rajono jaunimo reikalų koordinatorė Simona Juodžiukynaitė, Kauno rajono Pedagoginės psichologinės tarnybos vadovas Dalius Balčiūnas, Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Aistė Plūkaitė ir direktoriaus pavaduotoja Ieva Poderytė, Kauno rajono socialinių paslaugų centro kineziterapeutė Daina Kazlauskienė, Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro darbuotojai.

Šiais metais sėkminga Kauno rajono jaunųjų lyderių veikla tęsiama, jaunimas ir toliau kviečiamas dalyvauti įvairiuose renginiuose.

2017 m. rugsėjo 16 d. bus organizuojamos bemotorių savadarbių transporto priemonių lenktynės „Riedynės 2017“.Varžysis jaunuolių komandos, pačios pasigaminusios transporto priemones.

Boulingo turnyras – gera vieta pabūti kartu. Šį kartą tarp vyrų daugiausiai taškų surinko Virmantas Budrys (168), moterų – Milda Labašauskaitė (145). Daugiausiai straikų numušė Dalius Balčiūnas ir Ingrida Černiauskienė. Jie apdovanoti atminimo statulėlėmis.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: