Akademijos miestelyje – eismo organizavimo pokyčiai

Siekiant padidinti eismo saugumą Akademijos miestelyje, kai kuriose gatvėse iki rugsėjo 1-osios bus pertvarkytas eismas. Tam pritarė Kauno rajono savivaldybės administracijos saugaus eismo komisija.

Numatyti tokie pakeitimai:

Sodų gatvėje, už sankryžos su Mokyklos gatve, esantis kelio ženklas „Sustoti draudžiama“ bus perkeltas į dešinę gatvės pusę, šalia – įrengtas kelio ženklas „Įvažiuoti draudžiama“ su papildoma lentele „Galiojimo laikas darbo dienomis“ (7–9 val. ir 14–18 val.);

 

 

Mokyklos gatvėje už sankryžos su Pilėnų gatve kairėje pusėje bus įrengtas kelio ženklas „Sustoti draudžiama“, dešinėje – „Įvažiuoti draudžiama“ su papildoma lentele „Galiojimo laikas darbo dienomis“ (7–9 val. ir 14–18 val.)

 

Sodų gatvėje už sankryžos su Šakių plentu bus pastatytas kelio ženklas „Vienpusis eismas“ su papildoma lentele „Galiojimo laikas darbo dienomis“ (7–9 val. ir 14–18 val.). Esantis kelio ženklas „Sustoti draudžiama“ bus perkeltas į kairę gatvės pusę.

 

Mokyklos gatvėje už sankryžos su Sodų gatve dešinėje pusėje bus pastatytas kelio ženklas „Vienpusis eismas“ su papildoma lentele „Galiojimo laikas darbo dienomis“ (7–9 val. ir 14–18 val.) ir ženklas „Sustoti draudžiama“

 

 

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: