800-asis kūdikis Kauno rajone šįmet gimė Vandžiogaloje

Kauno rajono Civilinės metrikacijos skyriuje užregistruotas jau 800-asis šiais metais pakaunėje gimęs kūdikis – tai Naidas Šeduikis iš Vandžiogalos, gimęs rugpjūčio 30 d.

Jubiliejinio kūdikio į Raudondvario dvarą pasveikinti atvykęs Kauno rajono meras Valerijus Makūnas palinkėjo tėveliams stiprybės ir ramių naktų, o mažajam Naidui užaugti sveikam, stipriam ir laimingam.

„Džiugu, kad pakaunės kraštas auga, kad jaunoms šeimoms čia gera gyventi ir auginti savo vaikus. Tikiu, kad ir jūsų šeimyna čia giliai įleis šaknis“, – sakė meras V. Makūnas.

Mažyliui ir jo tėveliams meras įteikė tradicines Kauno rajono dovanas: knygą „Atrastas neatrastas Kauno rajonas“, saldžias dovanas bei kūdikio kraitelį.

Naidas gimė policijos pareigūnų Indrės ir Vaido šeimoje. Tėtis jau baigęs tarnybą ir išėjęs į pensiją, o mama dirba Kauno apskr. vyriausiame policijos komisariate. Šeimoje taip pat auga dukrytė Gusnė, kuriai 1,8 metų.

„Raudondvario dvare susituokėme prieš 4 metus, užregistravome dukrytę, o dabar sūnus tapo jubiliejiniu kūdikiu – ši vieta mums tikrai ypatinga“, – pasakojo Naido mama.  

Mažylio mama yra kilusi iš Vandžiogalos, todėl šeima pasirinko ten ir gyventi. Kadangi sutuoktiniai dirba Kauno mieste, ieško namų arčiau miesto, tačiau nori likti gyventi Kauno rajone, nes čia jiems labai patinka.

Tėvai labai džiaugėsi dovanomis, ypač kūdikio kraiteliu. „Tai jau antrasis mūsų kraitelis. Jame visi daiktai yra labai naudingi, tuo įsitikinome augindami Gusnę“, – tikino Indrė.

Pasiteiravus tėvelių apie retus vaikučių vardus, paaiškėjo, jog dukrytė Gusnė 2018 metais tapo pirmoji mūsų šalyje mergaitė užregistruota tokiu vardu. O Naidui išrinkti vardą buvo patikėta tėčiui, nes jis pirmasis jo sūnus.

Anot berniuko mamos, Naidas labai ramus vaikas, tik miega ir valgo. Jo sesuo nebuvo tokia rami. Šeima džiaugiasi, kad mažoji Gusnė labai globoja brolį, nuolat jį bučiuoja, apkabina.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: