Kalėdinė dovana Kauno rajonui – 800-asis kūdikis

Naujus metus Kauno rajono savivaldybė pasitinka džiaugsmingai – užregistruotas 800-asis Pakaunės kūdikis. Po šv. Kalėdų į Civilinės metrikacijos skyrių užsukęs jubiliejinio kūdikio tėtis teigė, kad sūnaus gimimas – geriausia kalėdinė dovana.

Gruodžio 19 d. pasaulį išvydęs Edgaras – antrasis vaikas Edmundo ir Aušros Žukauskų šeimoje. Pirmagimiam Edvardui – jau dveji. Neįmanoma nepastebėti vardų pasirinkimo tendencijos. „Kai man buvo 7-eri, gimė mano brolis. Labai tėvų prašiau, kad jis būtų Edvinas. Nuo to laiko turbūt ir prasidėjo vardų pasirinkimas iš E raidės“, – pasakodamas šypsojosi E. Žukauskas.

Kūčių rytą iš ligoninės namo, į Alšėnus grįžusi šeima jau „pakrikštyta“ pirmųjų ligų, tačiau džiaugiasi, kad švenčių sulaukė būdami sveiki. „Gimstant sūnums suprantu, kokios stiprios yra moterys. Mums, vyrams, apie tokią stiprybę belieka tik svajoti“, – gerų žodžių žmonai negailėjo naujagimio tėtis.

2000-aisiais į Kauno rajoną iš Kauno persikrausčiusi šeima teigė, kad kasdien pasidžiaugia gražėjančiomis apylinkėmis, netrukus renovacijos sulauksiančiu baseinu, savivaldybės dėmesiu vaikų ugdymui. Gyvenimą mieste išmainę į ramesnį gamtos kampelį alšėniškiai vadina vienu geriausių gyvenimo sprendimų.  

„Jūs džiaugiatės Kauno rajonu, o mes džiaugiamės, kad jaunų šeimų dėka Kauno rajone gyventojų skaičius ne tik nemažėja, bet ir auga. Labai tikimės, kad pavyks greičiau mažinti eiles į darželius ir rūpesčių jaunai šeimai bus mažiau“, – kalbėjo kūdikio tėtį atėjęs pasveikinti Kauno rajono savivaldybės mero pavaduotojas Jonas Gurskas. Simbolinę dovaną įteikęs vicemeras juokavo, kad jei šeima būtų luktelėjusi dar porą savaičių, būtų sulaukę 100-mečio vaiko, kuriam Savivaldybė dovanos 300 eurų vertės kūdikio kraitelį.

Pernai 800-asis Kauno rajono kūdikis užregistruotas spalio 25 d.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: