800-asis kūdikio kraitelis iškeliavo į Ringaudus

Kauno rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje ketvirtadienį užregistruotas 800-asis kūdikis – Marija Žaliauskaitė.

Rugpjūčio 19 d. gimusi mergaitė yra pirmas Ringauduose gyvenančių Eglės ir Roberto vaikas. Tėtis, atvykęs į Raudondvario dvarą, kur dabar įsikūręs Civilinės metrikacijos skyrius, užregistruoti pirmagimės, buvo maloniai nustebintas – sužinojo, kad Marija yra Kauno rajono jubiliejinis kūdikis.

Tėveliams išrinkti mažylei vardą nebuvo sunku. Robertas pasakojo, kad jie su žmona jau žinojo, jog jei bus mergaitė, pavadins Marija.

Komunikacijos koordinatorė Eglė kilusi iš Panevėžio, o technikos vadovu dirbantis Robertas – iš Marijampolės, tačiau pora prieš 7 metus susipažino Akademijos miestelyje. Įsigyti pirmuosius namus ir sukurti šeimą jaunavedžiai nusprendė Noreikiškių kaime. „Pakaunės kraštas mums iškart tapo savas. Net neturėjome minties gyventi kitoje Lietuvos vietoje, tiktai Kauno rajone,“ – apie įsikūrimą kalbėjo jaunasis tėtis.

Savivaldybės meras Valerijus Makūnas, įteikdamas gimimo liudijimą, Kūdikio kraitelį ir knygą „Atrastas neatrastas Kauno rajonas“, džiaugėsi, kad Kauno rajone vis daugėja mažųjų gyventojų. „Tikiu, kad ringaudiškė Marija, gimusi šiais ypatingais Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio metais bus tikra mūsų šalies patriotė, o Kauno rajoną mylės taip pat kaip ir jos tėvai.“

Priimdamas Savivaldybės dovanas tėtis neslėpė džiaugsmo: „Pagausėjusi šeima – tikra palaima,“ – emocijomis dalijosi Robertas. Pirmagimės tėtis pasakojo, kad pirmąją naktį praleidus namuose Marija buvo pabudusi tik keturis kartus, tačiau su jos gimimu atsirado ir nuolatinis budrumas – suprato, jog jau nebebus tokie miegaliai, kokie buvo ligi šiol, bet patikino, kad miego trūkumo dar nejaučia.

Praėjusiais metais 800-asis kūdikis užregistruotas keturiais mėnesiais vėliau – gruodžio 27 dieną.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: