Kauno rajone jau krykštauja 700-asis kūdikis

Liepos 25 d. Kauno rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje užregistruotas 700-asis šiais metais kūdikis – Herkus Jonas Sruoga.

Mažylio tėtis Balys Sruoga atvyko atsiimti sūnaus gimimo liudijimo ir maloniai nustebo sužinojęs, kad jo trečiasis sūnus, gimęs liepos 19 d., tapo jubiliejiniu Kauno rajono kūdikiu.

„Turėti tris sūnus – nuostabus jausmas, bet negali žinoti, gal ateityje bus ir ketvirtas kūdikis“, – šypsojosi tėvelis, pasidžiaugęs, kad mama ir naujagimis yra sveiki ir jaučiasi gerai.

Balys pasakojo, kad visiems vaikams vardus išrinko žmona Rasa. „Pirmuosius sūnus pavadinome Radvilu ir Rojumi. Nors Jono Herkaus vardas prasideda ne iš R raidės, tačiau susijęs su mamos vardu ir Joninių švente“, – pasakojo B. Sruoga.

Garsaus lietuvių rašytojo giminaitis neslėpė, kad į jo vardą ir pavardę aplinkiniai dažnai atkreipia dėmesį, todėl sūnus pavadino ne tokiais žinomais, tačiau lietuviškumą pabrėžiančiais vardais.

Balys ir Rasa nuosavame name Lapėse gyvena ketverius metus. Prieš tiek laiko šeima grįžo iš Airijos, kur pragyveno aštuonerius metus. Trijų vaikų tėvas pasakojo, kad tenka daug keliauti darbo reikalais, tačiau niekur nėra taip gerai, kaip Lietuvoje, todėl ir grįžo į tėvynę: „Čia net žolė žalesnė ir skaniau kvepia“, – sakė vyras. Kauno rajone gyventi jų šeimai patinka.

IT specialistas Balys iki vedybų gyveno Kaune, o žmona, mokymo ir ugdymo specialistė, gimusi ir užaugusi Lapių seniūnijoje, atviliojo vyrą į savo gimtą vietą.

Savivaldybėje šeimą su trečiojo sūnaus gimimu pasveikino mero pavaduotojas Paulius Visockas. „Džiaugiuosi, kad jaunos šeimos grįžta į Kauno rajoną ir čia susilaukia vaikų. Taip auga rajonas ir jau nebetoli tas laikas, kai mūsų bus šimtas tūkstančių“, – kalbėjo vicemeras. Jis palinkėjo mamytei ir sūneliui sveikatos, o mažajam užaugti doru savo kraštą mylinčiu piliečiu.

Praėjusiais metais 700-asis kūdikis buvo užregistruotas trimis mėnesiais vėliau – spalio 30 d.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: