Elijus iš Ringaudų seniūnijos – 500-asis Kauno rajono kūdikis

Kauno rajono savivaldybėje užregistruotas 500-asis šių metų naujagimis. Juo tapo birželio 4-ąją Poderiškių kaime, Ringaudų seniūnijoje, gimęs Elijus Bieliūnas.

Atsiimti gimimo liudijimo į Raudondvario dvare įsikūrusį Civilinės metrikacijos skyrių atvyko visa šeima – mažylio tėvai Sandra ir Aivaras bei saldžiai vežimėlyje miegantis 6 dienų Elijus.

Aivaras gimusį sūnų užregistravo internetu, dar būdamas ligoninėje su žmona ir naujagimiu. „Kai paskambino iš Civilinės metrikacijos skyriaus, pamanėme, kad kažkas negerai. O, pasirodo, – mūsų mažylis tapo jubiliejiniu rajono kūdikiu. Labai netikėta, bet labai malonu – vos gimęs tapo „žvaigžde“, – pasakojo laiminga mamytė.

Tradicines dovanas – knygą „Atrastas neatrastas Kauno rajonas“ ir Kūdikio kraitelį tėveliams įteikė vicemeras Antanas Nesteckis. „Tegul auga Elijus sveikas ir drūtas, o užaugęs tampa Kauno rajono ir Lietuvos patriotu“, – linkėjo vicemeras.

Jaunieji tėveliai pasakojo, kad Elijus – pirmasis jų kūdikis, tad viskas nauja, nežinoma ir neįprasta. „Mažyliui nėra nė savaitės, tad visko dar mokomės. Šiek tiek paverkia ir naktimis, bet nieko, pratinamės. Žiūrint į draugus, viskas atrodė paprasčiau“, – pirmąja patirtimi dalijosi Sandra su Aivaru.

Abu sutuoktiniai kilę iš Suvalkijos: 31 metų Sandra – iš Vilkaviškio, 35 metų Aivaras – iš Pilviškių kaimo tame pačiame rajone. Pora susituokusi pradžioje gyveno Marijampolėje, bet vyrui gavus darbą Kaune, atsikraustė gyventi į Kauno rajoną. Pirmiausia gyveno Užliedžiuose, prieš maždaug 3,5 metų įsigijo namą Poderiškiuose, kaip juokavo Aivaras, savo gimtadienio proga. Dabar Aivaras dirba „Žemaitijos pieno“ Kauno filiale logistikos vadybininku, Sandra iki nėštumo atostogų dirbo pardavimų srityje.

Sandra sakė pradžioje bijojusi kraustytis į nepažįstamą vietovę, bet dabar iš Kauno rajono jos neišvarytų niekas – moteriai čia patinka viskas.

Su naujuoju jaunos šeimos nariu jau spėjo susipažinti ir seneliai, močiutės jį aplankė dar ligoninėje. Anūkas visų labai lauktas – pora susituokusi jau 12 metų, tad mažylis visiems prilygsta stebuklui. „Vaikai ateina, kai patys to nori,“ – įsitikinusi Sandra.

Vardą kūdikiui ji išrinko dar besilaukdama, vyras pritarė. Moteris norėjo išskirtinio, retesnio vardo, bet tokio, kad nekeltų jokių neigiamų asociacijų. Elijų pamatė internete ir jis atitiko visus kriterijus, tad mažyliui gimus svarstymų nebebuvo.

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: