Tarptautinis 3x3 turnyras Garliavoje: triumfavo Rygos profesionalai ir Lapių moksleiviai

Kauno rajono Garliavos sporto ir kultūros centre sekmadienį praūžė pirmasis iš penkių „Hoptrans Winter Open“ 3x3 krepšinio žiemos sezono etapų.

Jame kiek netikėtai triumfavo „Ghetto Basket U23“ ekipa iš Latvijos, kuri pusfinalyje nukovė geriausią FIBA reitingą šiame turnyre turėjusią „Inanomo“ komandą iš Rusijos, o itin atkakliame finale rezultatu 21:16 įveikė Kėdainių „Naniet“. Latvijos komandai atiteko ir kelialapis į vieną iš „Challenger“ tipo turnyrų.

Finalo repeticija įvyko dar grupių etape – tada rezultatu 19:18 pergalę šventė Kėdainių „Naniet“, kurios gretose rungtyniauja Paulius Semaška, Povilas Dambrauskas, Laurynas Danielius ir Medas Kuprijanovas. Būtent ši ekipa po pirmojo etapo išsiveržė į priekį kovoje dėl tapimo Lietuvos 3x3 krepšinio rinktine. Antroje įskaitos vietoje – Trakų „Gealan Baltic“.

Be vyrų elito grupės kovų, Garliavoje taip pat vyko ir Kauno rajono moksleivių varžybos. Tarp ketvirtokų nesulaikomai rungtyniavo Lapių moksleiviai, kurie iškovojo visas įmanomas pergales, o finale rezultatu 9:3 įveikė Domeikavos moksleivius. Tarp devintokų pirmajame etape stipriausi buvo Akademijos Ugnės Karvelis gimnazistai.

Krepšinio kovų fone vyko vienų geriausių pasaulio dėjimų į krepšį meistrų bei šokėjų pasirodymai. Taip pat apdovanota Kauno rajono mėnesio žmogumi išrinkta Raudondvario dvaro direktorė Snieguolė Navickienė – jai prizą įsteigė „Vytautas Mineral Spa“ atstovai.

Renginį tiesiogiai transliavo TV6 televizija.

Projektas turi ryškią socialinę kryptį: Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondas pasirūpino stilinga jaunųjų krepšininkų apranga, o Rimanto Kaukėno fondas rinko lėšas vėžiu sergančiam berniukui.

„Lietuvos 3x3 asociacija savo varžyboms pasirinko Kauno rajoną, nes turime gražias tradicijas ir šiuolaikinį sporto centrą. Ypač smagu, kad į bendrą projektą pavyko įtraukti ir moksleivius“, – kalbėjo Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.

Antrasis „Hoptrans Winter Open“ 3x3 žiemos sezono etapas Garliavoje vyks gruodžio 16 dieną.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: