Kauno rajone šiais metais – jau 300-asis kūdikis

Kauno rajonas nesirengia užleisti sparčiai augančio ir nuolat jaunėjančio rajono pozicijų. Lygiai prieš dvi savaites kūdikio kraitelis buvo įteiktas 200-ajam naujagimiui, o šiandien – jau 300-ajam. Šiuo jubiliejiniu kūdikiu tapo Vakaris Kirkutis iš Zapyškio seniūnijos.

„Netikėta, bet labai smagu. Nesitikėjome sulaukti tokio dėmesio“, – neslėpė nuostabos tėtis, atvykęs į Kauno rajono savivaldybę atsiimti kraitelio.

Tėvams Žydrūnei ir Mariui – tai antrasis vaikas šeimoje. Vyresnėlei Kamilei rugpjūtį bus 4 metai, tačiau jau dabar tėveliai stebisi dukros pagalba prižiūrint mažylį. „Ir drabužėlį atneša, ir vežimėlį pastumdo. Kamilei labai daug džiaugsmo atnešė naujasis šeimos narys“, – pirmaisiais įspūdžiais dalinosi tėtis.

Marius pastebėjo, kad su pirmagime jiems neteko gauti kraitelio, bet džiaugėsi, kad sulaukė tokios praktiškos dovanos su antruoju vaiku.

Gimusiam mažyliui vardą išrinko mama. „Po ilgų ieškojimų, nusprendėme, kad bus Vakaris. O kaip vaikučiui, gimusiam vakare, jis labai tinka, – juokėsi naujagimio tėtis.

Pakaunėje Kirkučių šeima drauge gyvena jau 7 metus. Pas Zapyškyje gyvenančią žmoną Žydrūnę vyras atvyko iš Šiaulių krašto.

„Esame patenkinti gyvenimu Kauno rajone. Džiaugiamės čia esančia ramybe ir patogiu susisiekimu“, – teigė R. Kirkutis.

Tradicines dovanas – knygą „Atrastas neatrastas Kauno rajonas“ ir kūdikio kraitelį tėveliui įteikė mero pavaduotojas Paulius Visockas. „Džiaugiuosi, kad Pakaunėje kuriasi jauni žmonės ir čia nuolat gausėja vaikų. Naujam Kauno rajono gyventojui linkiu augti sveikam ir tapti savo kraštą mylinčiu piliečiu“, – linkėjo vicemeras.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: