Į bardų festivalį keliaukite laivu

Nemokamas bardų, dainuojamosios poezijos ir gyvos muzikos festivalis „Akacijų alėja 2017“ atskleidžia pirmuosius šių metų atlikėjus, kurie pakvies susirinkusiuosius panirti į gilias tekstų ir skambios muzikos gelmes Kauno rajone, Kulautuvos pušų amfiteatre.

Trečiąjį kartą „Akacijų alėjos“ scenoje pasirodysiantis režisierius, aktorius, muzikantas, kompozitorius Vidas Bareikis teigia, kad šis festivalis jam pirmiausia asocijuojasi su nuostabiu gamtos kampeliu, kuris festivalio dieną užsipildo viską aprėpiančia muzika. „Akacijų alėja yra vienas tų festivalių, kuris turi labai savitą atmosferą ir pakilią nuotaiką. „„Jūros“ žmonių čia suderina piknikavimą, muzikos klausymą, bendravimą ir meilę“, – kalbėjo V. Bareikis.

Scenos profesionalas V. Bareikis pasakoja, kad būtent festivalyje „Akacijų alėja“ įvyko vienas pirmųjų jo solinių koncertų. Antrąjį kartą V. Bareikis festivalyje pasirodė su legendiniu „Dainos teatro“ kolektyvu. Šį kartą jis nekantriai laukia trečiojo savo pasirodymo „Akacijų alėjoje“ ir pažada, kad bent 80 procentų jo dainų susirinkusi publika dainuos kartu.

Atroji, organizatorių atskleidžiama programos dalyvė – džiazo karalienė Neda Malūnavičiūtė, festivalyje dalyvavusi net keletą kartų, ji ypatingai džiaugiasi, kad festivalis auga ir plečia atlikėjų pasirodymų spektrą. Nuostabaus vokalo savininkė teigia, kad „Akacijų alėjos“ stiprybė – išskirtinė jos publika.

Į festivalį Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centras kviečia atvykti laivu. Taip išvengsite nepatogumų dėl automobilių spūsčių. Daugiau informacijos www.kaunorajonas.lt

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: