E. pranešimai

Antraštė Registracijos numeris Data Aprašymas Diskutuoti
Dėl Ilgakiemio k., Naujakurių g. įtraukimo į tvarkytinų gatvių sąrašus e.pra-13 2019-02-18 Laba diena, Norėjau pasiteirauti, ar galima įtraukti Ilgakiemio k., esančią Naujakurių gatvę į tvarkytinų gatvių sąrašą? Šią žiemą buvo daug sniego, žiema dar nesibaigė, gyventojai, kurie važiuoja į darbus per Naujakurių gatvę sunkiai galėjo išvažiuoti į kitas Ilgakiemio gatves, nes tai buvo vienintelė gatvė, kuriai nebuvo skiriamas sniego valytuvas. Dabar nuleidus sniegą atsirado duobės, purvas, tai klausimas būtų, ar galima būtų pavasarį patvarkyti duobes ir išmaltas vietas papilti granitine skalda, sutankinant vibro plokšte? Žvyrius netinka, nes gyventojai savo lėšomis gatvę lopė ir dengė granito skalda. Kreipusis 2 kartus į Garlaivos apylinkių seniūną dėl pagalbos reikalai visai nejudėjo. Į tokius sklypus nenori važiuoti UAB "Kauno švara". Pagarbiai, Inga Rocevičienė Tel. 8615 85406 (0)
Dėl tragiškos kelio dangos būklės e.pra-12 2019-02-18 Laba diena, norėjome pasiteirauti, ar yra bent menkiausia galimybė sutvarkyti po žiemos atsivėrusias dideles asfalte duobes Ilgakiemio k., Sūduvos gatvėje. Ši gatvė yra tankiai apgyvendinta, nemažas automobilių srautas, asfalto danga lieta buvo 1984 m. ir jau keletą metų visiškai netvarkoma užlopant duobes asfaltu, o ne kažkokiu žvyriumi, kaip mėgsta lengviausiu keliu nueiti Garliavos apylinkių seniūnijos administracija. Po tokio patvarkymo 2016 metais, praėjo mėnuo ir vėl žiojėjo duobės. Dabar praėjo jau 3 metai ir būklė katastrofiška. Laužomos gyventojų mašinos ir praeiti sunku. Ši gatvė net nėra įtraukta į tvarkytinų gatvių sąrašą 2019 m., todėl prašome atsakyti, kokių bus imtąsi priemonių užlopinti asfaltu duobes, o dar geriau perlieti visą 587 m ruožą, nes gatvė, kuo toliau, tuo labiau tampa nebepravažiuojama. Pagarbiai, Inga Rocevičienė Tel. 8615 85406 (0)
Dėl tragiškos kelio dangos būklės e.pra-11 2019-02-18 Laba diena, norėjome pasiteirauti (0)
dėl vaizdo kamerų įrengimo Raudondvaryje e.pra-10 2019-02-04 Prašau į 2019 m. veiklos planą įtraukti saugos vaizdo stebėjimo kamerų įrengimą Raudondvario kaime. Raudondvaris yra gausiai lankomas ne tik Kauno regiono gyventojų, bet ir atvyksta svečiai iš visos Lietuvos. Be to vasaros metu per Raudondvarį (kaip Panemunio pilių maršrutą) pravažiuoja užsieniečiai su kemperiais ir dviračiais. Išanalizavus Nusikalstamų veikų žinybinio registro duomenis (2018-2019 m.) matosi, kad daugiausiai vyksta smurtinių nusikaltimų bei vagysčių J.Naujalio ir Didžiojoje gatvėse. Įrengiant kameras būtina nepamiršti ir Instituto, bei Pilies gatvių. Ačiū, kad rūpinatės Raudondvario gyventojų ir lankytojų saugumu. Pagarbiai, Dr. Giedrius Pašakarnis (0)
Nevalomas sniegas nuo pėsčiųjų/dviračio takų e.pra-9 2019-01-28 2019 01 28 d 16 val., Nevaloma nuo sniego Šakių plento, Pilėnų g. (viadukas) ir dalis Universiteto g. šalygatviai/dviračių takas. Valyti reikia ir atolydžių, ne tik snygio metu. Reikalingas traktoriukas. Pridedamas žemėlapis su nevalytais ruožais. (0)
Nuoteku tinklai e.pra-8 2019-01-23 Sveiki, norėjau pasiteirauti ar yra artimiausiuose planuose (5 metų) numatytas nuotekų tinklo atvedimas į Pelenių k. Karmėlavos sen? (0)
Nevalomas sniegas e.pra-7 2019-01-14 Nevalomi nuo sniego šalygatviai Šakių pl. - Pilėnų g-vė link Akademijos seniūnijos (Pėsčių-dviračių takas: Ringaudų "Maxima" - Akademijos mokykla- Viadukas via Baltica). Autobusų stotelės valomos. Geras pavyzdys - Ringaudai. Traktoriumi bent pagrindinės g-vės šalygatviai visada nuvalomi. (0)
dėl nevykdomos kelio priežiūros e.pra-6 2018-12-11 Laba diena. Norėtumėm sužinoti ar naujai asfaltuotas kelio ruožas Naujieji Bernatoniai-Naujatriobiai-Žemaitkiemis ( kelio numeris 1922) yra įtrauktas į žiemos metu barstomų kelių sąrašą, nes visi mišinį barstantys automobiliai apsisuka Bernatonių gyvenvietėje. Ačiū už greitą atsakymą (0)
Dėl gatvės apšvietimo įrengimo e.pra-5 2018-11-13 Laba diena. Kreipiuosi Kiečių g gyventojų vardu. Mūsų gatvė yra privati. Sekančiais metais planuojam gatvę asfaltuoti ir įrengti apšvietimą. Norėtumėm sužinoti ar yra galimybė gauti finansinę savivaldybės paramą apšvietimo įrengimui. Šiuo metu artimiausiai esanti Artojų gatvė neapšviesta, nors gyventojų aplink sparčiai daugėja, gyvendami visiškai neapšviestoje teritorijoje jaučiamės nesaugiai. Dėkoju už atsakymą (0)
PRAŠYMAS DĖL INFORMACIJOS SUTEIKIMO e.pra-4 2018-10-11 Laba diena, Noreciau suzinoti, ar Kauno savivaldybes imones UAB ‘’Kauno autobusai” keleiviu kontrole vykdantys UAB “Dorsimus” apsaugos darbuotojai turi Kauno rajono savivaldybes leidima savo veiklai (t.y. keleiviu vykstanciu UAB ”Kauno autobusai” transportu patikra) vykdyti Kauno rajono savivaldybes teritorijoje. Pagarbiai, Andrius Baskas. (0)
Dėl atsakymo į registruotą laišką NR. VŠĮ-492, 2018-09-13 2018-09-28 Atsakant į siųstą pranešimą dėl tvarkos ir švaros taisyklių nesilaikymo sklype nr 4400-2343-6002, noriu informuoti, kad sklypas yra tvarkomas ir prižiūrimas, o tvarka yra palaikoma bei atitinkta Kauno rajono savivaldybės tarybos 2004m rugsėjo 2d. sprendimo nr. 169 dėl Kauno rajono savivaldybės teritorijos ir švaros taisyklių 8,3 punkto reikalavimus. Nustatytas taisyklių nesilaikymo faktas yra nepagrįstas bei taikytinas šalia esantiems sklypams, dėl akivaizdžių riboženklių (tvorų) nebuvimo. Prašau nuobaudos netaikyti bei nuosavybės teise man priklausančio sklypo (nr 4400-2343-6002) neįtraukti į netvarkomų sklypų sąrašą. Šiuo raštu taip pat prašau įpareigoti šalia esančių ir besiribojančių sklypų savininkus susitvarkyti jiems, nuosavybės teise, priklausančius sklypus. (0)
1 2 3 4