E. pranešimai

Antraštė Registracijos numeris Data Aprašymas Diskutuoti
Ar yra planas šimtmečio parke padaryti suoliukus? e.pra-18 2019-06-14 Sveiki, ar yra planas šimtmečio parke padaryti suoliukus ir sutvarkyte kelią pačiame parke? Jeigu yra, kada planuojama tai padaryti? (0)
Bloga kelio būklė e.pra-17 2019-05-10 Garliavos r. Seniavos k. Titnago g. kelio danga yra prastos būklės. Ruožas yra nuo Karkazų g. sankryžos iki gyvenvietės. Visame ruože dangą ištrupėjusi, suskilinėjusi, išmuštos duobės, kurių neįmanoma apvažiuoti ir reikia važiuoti per duobes. Šį kelią būtina įtraukti į tvarkomų kelių sąrašą. (0)
Duobių taisymas e.pra-16 2019-03-26 Sveiki, Lapėse, Tvenkiniu gatvės a/b danga yra labai blogoje būklėje, ištrupėjusi daugelyje vietų, yra susidariusios gilios duobės Labai gili duobė susidarė ties Tvenknkių g 23 namu, tiesiog smegduobė, kuri toliau didėja. Gatvės būklę vertiname kaip avarinę, todėl prašome imtis skubiu priemonių ją suremontuoti. Pagarbiai Vadim Jurovickij (0)
Duobių taisymas e.pra-15 2019-03-26 Sveiki, Lapėse, Tvenkiniu gatvės a/b danga yra labai blogoje būklėje, ištrupėjusi daugelyje vietų, yra susidariusios gilios duobės Labai gili duobė susidarė ties Tvenknkių g 23 namu, tiesiog smegduobė, kuri toliau didėja. Gatvės būklę vertiname kaip avarinę, todėl prašome imtis skubiu priemonių ją suremontuoti. Pagarbiai Vadim Jurovickij (0)
Dėl Sasnovskio barščių naikinimo e.pra-14 2019-02-18 Laba diena, artėjant pavasariui vėl nerimą kelią Sasnovskio barščių invazija Ilgakiemio kaime, Šlapakšnos upelio šlaituose. Pernai metais bandėmė kovoti ir reikalauti tiek Garliavos apylinkių seniūno, tiek Kauno rajovo savivaldybės administracijos pagalbos dėl barščių naikinimo ir prevencijos. Taigi vasarą barščiai kur ne kur buvo nupjauti, tačiau tik maža dalis, vasara einant į pabaigą viskas vėl buvo lyg nieko nedaryta, barščiai išmėte sėklasr pasaka be galo. Labai pasigendame efektyvaus barščių naikinimo plano ir atsakingo požiūrio į šią invaziją. Todėl noriu paklausti, kur kreiptis, kad su mūsų sklypu besiribojančio žemės savininko barščiai būtų pradėti naikinti? Adresas Ilgakiemio k., Uosio g. 11. Pagarbiai, Inga Rocevičienė Tel. 8615 85406 (0)
Dėl Ilgakiemio k., Naujakurių g. įtraukimo į tvarkytinų gatvių sąrašus e.pra-13 2019-02-18 Laba diena, Norėjau pasiteirauti, ar galima įtraukti Ilgakiemio k., esančią Naujakurių gatvę į tvarkytinų gatvių sąrašą? Šią žiemą buvo daug sniego, žiema dar nesibaigė, gyventojai, kurie važiuoja į darbus per Naujakurių gatvę sunkiai galėjo išvažiuoti į kitas Ilgakiemio gatves, nes tai buvo vienintelė gatvė, kuriai nebuvo skiriamas sniego valytuvas. Dabar nuleidus sniegą atsirado duobės, purvas, tai klausimas būtų, ar galima būtų pavasarį patvarkyti duobes ir išmaltas vietas papilti granitine skalda, sutankinant vibro plokšte? Žvyrius netinka, nes gyventojai savo lėšomis gatvę lopė ir dengė granito skalda. Kreipusis 2 kartus į Garlaivos apylinkių seniūną dėl pagalbos reikalai visai nejudėjo. Į tokius sklypus nenori važiuoti UAB "Kauno švara". Pagarbiai, Inga Rocevičienė Tel. 8615 85406 (0)
Dėl tragiškos kelio dangos būklės e.pra-12 2019-02-18 Laba diena, norėjome pasiteirauti, ar yra bent menkiausia galimybė sutvarkyti po žiemos atsivėrusias dideles asfalte duobes Ilgakiemio k., Sūduvos gatvėje. Ši gatvė yra tankiai apgyvendinta, nemažas automobilių srautas, asfalto danga lieta buvo 1984 m. ir jau keletą metų visiškai netvarkoma užlopant duobes asfaltu, o ne kažkokiu žvyriumi, kaip mėgsta lengviausiu keliu nueiti Garliavos apylinkių seniūnijos administracija. Po tokio patvarkymo 2016 metais, praėjo mėnuo ir vėl žiojėjo duobės. Dabar praėjo jau 3 metai ir būklė katastrofiška. Laužomos gyventojų mašinos ir praeiti sunku. Ši gatvė net nėra įtraukta į tvarkytinų gatvių sąrašą 2019 m., todėl prašome atsakyti, kokių bus imtąsi priemonių užlopinti asfaltu duobes, o dar geriau perlieti visą 587 m ruožą, nes gatvė, kuo toliau, tuo labiau tampa nebepravažiuojama. Pagarbiai, Inga Rocevičienė Tel. 8615 85406 (0)
Dėl tragiškos kelio dangos būklės e.pra-11 2019-02-18 Laba diena, norėjome pasiteirauti (0)
dėl vaizdo kamerų įrengimo Raudondvaryje e.pra-10 2019-02-04 Prašau į 2019 m. veiklos planą įtraukti saugos vaizdo stebėjimo kamerų įrengimą Raudondvario kaime. Raudondvaris yra gausiai lankomas ne tik Kauno regiono gyventojų, bet ir atvyksta svečiai iš visos Lietuvos. Be to vasaros metu per Raudondvarį (kaip Panemunio pilių maršrutą) pravažiuoja užsieniečiai su kemperiais ir dviračiais. Išanalizavus Nusikalstamų veikų žinybinio registro duomenis (2018-2019 m.) matosi, kad daugiausiai vyksta smurtinių nusikaltimų bei vagysčių J.Naujalio ir Didžiojoje gatvėse. Įrengiant kameras būtina nepamiršti ir Instituto, bei Pilies gatvių. Ačiū, kad rūpinatės Raudondvario gyventojų ir lankytojų saugumu. Pagarbiai, Dr. Giedrius Pašakarnis (0)
Nevalomas sniegas nuo pėsčiųjų/dviračio takų e.pra-9 2019-01-28 2019 01 28 d 16 val., Nevaloma nuo sniego Šakių plento, Pilėnų g. (viadukas) ir dalis Universiteto g. šalygatviai/dviračių takas. Valyti reikia ir atolydžių, ne tik snygio metu. Reikalingas traktoriukas. Pridedamas žemėlapis su nevalytais ruožais. (0)
Nuoteku tinklai e.pra-8 2019-01-23 Sveiki, norėjau pasiteirauti ar yra artimiausiuose planuose (5 metų) numatytas nuotekų tinklo atvedimas į Pelenių k. Karmėlavos sen? (0)
1 2 3