E. pranešimai

Antraštė Registracijos numeris Data Aprašymas Diskutuoti
Del kelių priežiūros e.pra-4 2020-02-04 Pranešimas, apie netvarkomą gatvę (Vėjo g.) Didvyrių k, priklausančią Raudondvario seniūnijai. Gatvė visa nusėta duobėmis, dėl to automobiliai priversti pavojingai manevruoti, kas sukelia pesčiūjų saugumo problemas, nes gatvė nesutvarkytą, nėra apšvietimo. (0)
Del keliu prieziuros e.pra-3 2020-01-27 Sveiki,norejau paklausti,kas yra atsakingas uz kelio Kaunas-Vilkija,ties Bubiais ,kur yra karjeras,kaip suprantu,kelio prieziura?Sunkvezimiai istisai reisuoja,kelias nevalomas. Kroviniai vezami neuzdengti (jau 2 kartus idauztas priekinis automobilio langas,nuo lakstanciu akmenuku is ju krovinio),jau nekalbu apie automobilio svara(uztenka viena karta pravaziuoti sia atkarpa).Sunkvezimiai reisuoja labai daznai ir sukelia avaringas situacijas.Siuo keliu tenka vaziuoti 4 kartus i diena ir situacija darosi vis blogesne.Prasyciau atkreipti demesi.Aciu. (0)
Dėl asfalto teršimo e.pra-2 2020-01-19 Kreipiuosi dėl asfaltuotos g.,esančios Rasos g.,Jonučių km.Kauno raj.,pastovaus trasporto priemonių teršimo.Statybos vykdomos adresu Rasos g.4 ir Rasos g.6,kiekvienu adresu statoma po keturis gyvenamuosius namus.Faktiškai statybas prižiūri ir su potencialiais pirkėjais bendrauja Tadas,gyvenantis prieš statybvietę adresu Rasos g.7,jo mob.tel.860065000, nors formaliai stato ir parduoda firma. Ne kartą su Tadu buvo bendrauta,prašant palaikyti tvarką po iš statybos aikštelių pajudančių transporto priemonių,bet jis nesileidžia į kalbas,sakydamas,kad kelias priklauso ne jam,o Kauno raj.savivaldybei,todėl ji atsakinga už kelio priežiūrą ir valymą. Tiesiant asfaltą prieš porą metų,visi gyventojai dėjosi 50% asfaltavimo kainos,dabar esame teršėjo įkaitai. Apie tai,kad kiekvienas gyventojas galėtų nusišluoti kelią prie savo namų net nekalba,o pagal jį gerbūvis ir asfaltas prie jo statomų namų bus sutvarkytas gal kitais metais-kai bus pinigų. Prašau Jūsų pagalbos,sprendžiant šią problemą. Pridedu kelias nuotraukas (0)
Del nenaudojamo sudauzyto automobilio e.pra-1 2020-01-02 Sveiki galima butu su jusu pagalba kad patrauktu automobili prie kranto al 54 namo garazuose palikta automobili kuris jau stovi menesi laiko sudauzytu priekiu neaisku kieno jia yra jei uztatysiu savo garazo vartus niekas kitas per ta automobili neivaziuos i savo garazus (1)
Del palikto neeksplotuojamo automobilio bendro naudojimo kely e.pra-31 2019-11-29 Sveiki. Kauno r., Giraites k., Tuju g., jau metai laiko stovi neeksplotuojamas, apleistas automobilis. Automobilis nuleistomis padangomis, apdauzytas. Tai baltas Fiat Dutato, valstybiniais numerio zenklais GCC 891. Automobilis ne tik gadina vaizda, bet ir tersia aplinka. (0)
Atbulinė data ir delspinigiai e.pra-30 2019-11-23 Kauno rajono savivaldybės administracija išrašo atbuline data (už praėjusius 5 metus) ir atsiunčia žemės nuomos deklaraciją ir kvitą 2019-09-03 (jau su delspinigiais), kurį reikia apmokėti (kaip rašo deklaracijoje) iki 2018-11-15. Savivaldybės darbuotojų paaiškinimas paprastas: mokėk ir viskas, nes visiems, kam taip išrašė, visi ir sumokėjo. Aš rašau apie žemę, kuri yra prie daugiabučio namo ir kurią vasarą išsipirkome. Aš jau beveik tris mėnesius bandau rasti tiesą, deja... Galvoju, gal aš susidūriau ne su tais savivaldybės darbuotojais. Įdomu, kiek rajono gyventojų tai palietė? Vis dar tikiu tiesa, nes artėja didžiosioms metų šventės. (0)
Dėl asmenų turinčių teisę teikti pavežėjimo paslaugą e.pra-29 2019-11-07 Sveiki, Ar kauno rajono savivaldybė turi sarašą asmenų (juridinių) galinčių teikti pavežėjimo paslaugą? (1)
Nesaugus išsukimas bei Mokyklos g. nežymėti kalniukai e.pra-28 2019-10-29 Vasario 16-osios g. ir Mokyklos g. sankryža yra nesaugi, nes norint išsukti iš Mokyklos g. į Vasario 16-osios g. nieko nesimato iš kairės pusės (kadangi ten pristatyta automobilių), reikia užvažiuoti ant važiuojamosios dalies norint pamatyti, ar atvažiuoja automobilių. Problemai labai padėtų veidrodis. Kita problema ta, kad Mokyklos g. yra du kalniukai, kurie pažymėti tik ženklu, bet patys kalniukai niekuo nežymėti ir jie labai sunkiai matosi. Be to, jie tikrai labai aštrūs, tad per greitai pervažiavus galima labai sugadinti automobilį. (0)
Nepjaunama žolė e.pra-27 2019-09-17 Jau du metai nepjaunama žolė, ūkio paskirties žemėje kuri priklauso Aldonai Mickevičienei. Žemė yra šalia: smilų 9, smilgų 11, smilgų 13 sklypų (Ramučiai). (0)
Seniūnaičių rinkimai e.pra-26 2019-09-11 Laba diena, Anonsuojami seniūnaičių rinkimai, savivaldybės puslapyje patalpintas 2017m grafikas (dabar 2019), nėra informacijos ar bus galima rinkti elektroniniu būdu, tiesa sakant jokios info apie 2019 rinkimus (0)
Netvarkingas šulinys e.pra-25 2019-09-10 Laba diena, eidamas pastebėjau netvarkingą šulinį Vyčio kryžiaus gatvėje, netoli sankryžos su sodų gatve, nuo Kauno pusės. Kam reikėtų pranešti dėl tokiųnįvykių ir kur ? Šulinį reikėtu atverti, kad neatsitiktų nelaimių. (0)
1 2 3 4