Garliavos miesto parko sutvarkymas (įrengimas)

Garliavos miesto parkas – tai nauja viešoji poilsio ir laisvalaikio erdvė, kurioje numatoma įrengti lauko amfiteatrą ir sceną, fontaną, pėsčiųjų ir dviračių takus, vaikų žaidimų aikšteles, automobilių stovėjimo aikštelę, apšvietimą.

Tvarkomos teritorijos plote bus atnaujintos esamos ir įrengtos naujos vejos, iškirsti menkaverčiai krūmai ir medžiai, įrengti mažosios architektūros elementai (suoliukai, šiukšliadėžės ir kt.), taip pat bus sutvarkytas Maišio upelis.

Tikimasi, kad teritorijos sutvarkymas prisidės prie Garliavos miesto gyventojų gyvenamosios aplinkos kokybės gerinimo, užimtumo skatinimo, palankių sąlygų naujų įmonių steigimui ir esamų bendrovių plėtrai sudarymo, investicijų pritraukimo. Projekto metu sukurta infrastruktūra galės naudotis Garliavos miesto gyventojai ir verslo subjektai, atvykstantys rajono svečiai. Taip pagerės sąlygos privataus verslo plėtrai, gyvenimo ir aplinkos kokybei. Projekto įtaką miesto gyventojai pajus naudodamiesi atnaujinta infrastruktūra bei padidėjusiomis galimybėmis sukurti naujų darbo vietų.

Įgyvendinimo laikotarpis – 2016–2019 m.

Projekto vertė – 1 mln. 110 tūkst. eurų

 

Kiti vykdomi projektai